SEM (SEO+PPC)

Większość ludzi nigdy nie przejdzie na drugą stronę wyników wyszukiwania. Z tego powodu, jeśli chcesz odnieść sukces, musisz być zawsze wśród najlepszych wyników – płatnych lub naturalnych. Konkurujesz przecież o ogromną liczbę potencjalnych klientów.

SEO

Zapomnij o klasycznym SEO, które polega jedynie na zbieraniu linków. Jeśli chcesz odnieść sukces w marketingu online, musisz zaoferować więcej. Zadbamy o Twoją stronę internetową i jej treści zgodnie z wytycznymi strategii Content marketingu. Ludzie przyjdą do Ciebie sami.

PPC

Reklama PPC = płatność za kliknięcie. Kiedy użytkownik wyszukuje określonego słowa wyświetlają mu się nie tylko wyniki organiczne, ale również Twoja reklama, która blisko związana jest z wyszukiwaną frazą. Jest bardzo efektywna, ponieważ za jendo kliknięcie zapłacisz od kilkunastu groszy do trzech złotych.

Analityka i konsultacje

Zapewnimy Tobie pełną obsługę – od szkolenia, przez analizy początkowe i konfigurację, analizy efektów naszej pracy, na podstawie których stale optymalizujemy nasze działania, aż po regularne konsultacje i zarządzanie Twoim zespołem wewnętrznym.

Zawsze coś więcej

Dzięki naszym usługom i indywidualnemu podejściu do każdego projektu, współpraca między naszą firmą a klientem jest sprawna i przyjazna, co gwarantuje zadowolenie i najlepsze efekty.

Regularne raporty

Cenimy naszych klientów i dlatego, w czasie całej współpracy, aktywnie i szczerze z nimi komunikujemy się. Po każdym miesiącu współpracy przygotowujemy i przesyłamy raport zawierający informacje o aktualnym stanie i realizacji działań.

Poprawa pozycji w wynikach wyszukiwania

Nasza optymalizacja koncentruje się na kilku głównych słowach kluczowych, które związane są z Twoją stroną. Oprócz nich, w tym samym czasie, poprawią się pozycje słów tzw. długiego ogona. Nie są one bardzo popularne, ale są blisko związane tematycznie z Twoją stroną.

Błyskawiczny efekt

Od początku kampanii PPC zauważysz wzrost ruchu. Za minimalną inwestycję początkową osiągniesz maksymalny efekt. W tym samym czasie, SEO content zapewni stopniowy wzrost naturalnego ruchu, którego efekt jest długotrwały.

Profesjonalizm

Metodyka naszej pracy opiera się o najnowsze marketingowe trendy i badania, które decydują o zmianach w świecie internetu. Cenne wiadomości w połączeniu z doświadczeniem i nieustannym podnoszeniem kwalifikacji i certyfikacją naszych specjalistów gwarantują efekty.

Odpowiedzialność po obu stronach

Wobec naszych klientów jesteśmy szczerzy i tego oczekujemy z ich strony. Twój sukces jest naszym priorytetem i nie zostanie osiągnięty bez Twojego aktywnego uczestnictwa w projekcie.

Nasza odpowiedzialność

 • Audyt strony internetowej
 • Dostarczanie i publikowanie ciekawych i wartościowych treści
 • Analityka i rozwój Twojego projektu
 • Regularne informowanie o stanie projektów
 • Wybór odpowiednich słów kluczowych
 • Zaawansowana konfiguracja, targetowanie i administracja kampanią
 • Analityka i optymalizacja kampanii
 • Przesyłanie regularnych raportów z dokładnymi danymi liczbowymi osiągniętymi w Twojej kampanii

Twoja odpowiedzialność

 • Opis Twojej grupy docelowej
 • Współpraca przy wyborze słów kluczowych oraz określenie budżetu
 • Implementacja rekomendowanych zmian
 • Wspołpraca przy tworzeniu bloga
 • Określenie tematu lub dostarczenie materiałów potrzebnych do napisania artykułów
 • Aktywna komunikacja z przydzielonym project managerem

Studia przypadku


-
Studia przypadku-

Cena od 3400 zł (850€) miesięcznie

Jestem zainteresowany

Podobne usługi

PPC

PPC


Reklama PPC jest targetowana dokładnie na potencjalnego klienta, a przy tym nie płacisz za jej wyświetlenie ani zamieszczenie – płacisz jedynie za kliknięcie, a więc za odwiedzających Twoją stronę.
WIĘCEJ

SEO CONTENT

SEO CONTENT


My zadbamy o Twoją stronę i jej treści zgodnie ze strategią Content marketingu, a ludzie sami będą na nią wchodzić.
WIĘCEJ

FULL

Melody doskonale spaja narzędzia komunikacji online. Wytwarza harmonię naszych usług skrojoną specjalnie pod kątem Twojego biznesu.
WIĘCEJ

Nasi zadowoleni klienci

Jesteś zainteresowany?

 • Jesteś zainteresowany naszymi usługami?
 • Chciałbyś spytać o szczegóły?
 • Masz szczególne wymagania?

Skontaktuj się z nami. Opowiemy w ciągu 24 godzin.

. +48 511 142 956

Jak możemy pomóc?