PPC

Reklama PPC jest targetowana dokładnie na potencjalnego klienta, a przy tym nie płacisz za jej wyświetlenie ani zamieszczenie – płacisz jedynie za kliknięcie, a więc za odwiedzających Twoją stronę.

PPC – efektywność w trzech słowach

Reklama PPC = płatność za kliknięcie. Kiedy użytkownik wyszukuje określonego słowa kluczowego wyświetlają mu się nie tylko wyniki organiczne, ale również Twoja reklama, która jest blisko związana z wyszukiwanym słowem. Jest wysoce efektywna ponieważ za kliknięcie zapłacisz jedynie od 10 groszy do 3 złotych.

Konfiguracja i realizacja PPC

Jest jednym z najważniejszych elementów, które decydują o sukcesie lub porażce kampanii reklamowej. Im szybciej skonfigurujesz swoją kampanię reklamową i wybierzesz słowa kluczowe, tym szybciej dotrzesz do jej adresata. Specjaliści w VISIBILITY wiedzą, że wszystko zależy od precyzyjności i zasięgu targetowania.

Analityka

Nie pozostawiamy Twojej kampanii na pastwę losu, ale stale ją śledzimy i analizujemy. Na podstawie zebranych wyników i osiągniętych liczb optymalizujemy kampanię tak, aby przynosiła jak największy zysk.