Komunikacja w mediach społecznościowych

Twitter, Google+, LinkedIn lub Facebook? Wybierzemy serwis społecznościowy, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim celom biznesowym i zapewnimy komunikację.

Analiza konkurencji

Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań, należy przeprowadzić szczegółową analizę konkurencji lub stron o podobnej tematyce – zarówno w kraju jak i zagranicą. Na podstawie tego badania określimy, co w danym segemencie rynku działa, jakie są trendy i z czego należy zrezygnować.

Koncept kreatywny

Na pierwszym spotkaniu z klientem i zapozniem się ze specyfiką danej branży, opracujemy dopasowany koncept kreatywny. Stworzymy główne założenia i strategię całej komunikacji, zaproponujemy tematy i pomysły publikacji.

Komunikacja

Komunikacja w mediach społecznościowych jest kluczową częścią strategii. Zatroszczymy się o fanów, na ich pytania i komentarze odpowiemy w czasie do jednego dnia roboczego. Wyszukujemy ciekawe tematy, które następnie publikujemy na stronie, obserwujemy i analizujemy ich efekty. Budujemy markę.

W ramach komunikacji w mediach społecznościowych specjalizujemy się w komunikcji na Facebooku

-

Zawsze coś więcej

Dzięki naszym usługom i indywidualnemu podejściu do każdego projektu, współpraca między naszą firmą a klientem jest sprawna i przyjazna, co gwarantuje zadowolenie i najlepsze efekty.

Budowanie marki

Wybranymi narzędziami, publikacjami i interakcją budujemy obraz Twojego przedsiębiorstwa. Z tego powodu z dbałością wyszukujemy pomysłów na publikacje, kształtujemy charakter dyskusji i budujemy strategię. Nic nie pozostawiamy przypadkowi i całą komunikację dostosowujemy do Twoich ceów. Informujemy świat o Tobie i Twojej marce.

Połączenie z innymi usługami

Komunikacja w mediach społecznościowych może doskonale uzupełniać i wspierać np. usługę SEO content. Jest to idealne połączenie zwłaszcza wtedy, kiedy tworzone treści można udostępniać fanom, którzy go polubią i podzielą się ze swoimi znajomymi. Wpływa to pozytywnie na ruch naturalny, co zauważa zwłaszcza Google.

Optymalizacja komunikacji konkretnym serwisie społecznościowym

Serwisy społecznościowe charakteryzują się tym, że w każdym swój wolny czas spędza inna grupa docelowa. Z tego powodu warto do każdej z nich dostosować styl komunikacji, a także wybór publikowanych informacji. Różni ludzie wymagają różnego podejścia, które znajdziesz właśnie u nas.

Społeczność

Nie wystarczy odpowiadać na pytania i aktywnie komunikować się. Trzeba fanów rozumieć i budować społeczność. W tym środowisku jesteśmy jak w domu, znamy język komunikacji użytkowników, charakter konwersacji i chcemy to wykorzystać, aby wesprzeć Twój projekt.

Odpowiedzialność po obu stronach

Zrobmy wszystko co w naszej mocy, aby osiągnąć cele postawione przed Twoim projektem. Żeby jednak efekt był najlepszy musimy aktywnie współpracować. Jesteśmy partnerami.

Nasza odpowiedzialność

 • Początkowe analizy i badania
 • Opracowanie strategii komunikacji
 • Copywriting
 • Wyszukiwanie pomysłów
 • Odpowiadanie na pytania i komentarze w czasie do 1 dnia roboczego
 • Regularne informowanie klienta o przebiegu kampanii i osiągniętych efektach

Twoja odpowiedzialność

 • Propozycja materiałów, ciekawych informacji i aktualności
 • Aktywna komunikacja z przydzielonym specjalistą
 • Opis Twojej grupy docelowej
 • Zapoznanie nas ze swoim biznesem

Studia przypadku


-
Studia przypadku-

Cena od 1200 zł (300€) miesięcznie

Jestem zainteresowany

Podobne usługi

CONTENT MARKETING

CONTENT MARKETING


Musisz tworzyć wartość. Ten najnowszy trend stworzył Content marketing.
WIĘCEJ

SEO CONTENT

SEO CONTENT


My zadbamy o Twoją stronę i jej treści zgodnie ze strategią Content marketingu, a ludzie sami będą na nią wchodzić.
WIĘCEJ

PPC

PPC


Reklama PPC jest targetowana dokładnie na potencjalnego klienta, a przy tym nie płacisz za jej wyświetlenie ani zamieszczenie – płacisz jedynie za kliknięcie, a więc za odwiedzających Twoją stronę.
WIĘCEJ

FULL


Melody doskonale spaja narzędzia komunikacji online. Wytwarza harmonię naszych usług skrojoną specjalnie pod kątem Twojego biznesu.
WIĘCEJ

Nasi zadowoleni klienci

Jesteś zainteresowany?

 • Jesteś zainteresowany naszymi usługami?
 • Chciałbyś spytać o szczegóły?
 • Masz szczególne wymagania?

Skontaktuj się z nami. Opowiemy w ciągu 24 godzin.

. +48 511 142 956

Jak możemy pomóc?