CONTENT MARKETING

Staromodne SEO odchodzi w niepamięć. Obecnie użytkownicy stron są już dużo bardziej wymagający. Jeśli chcesz ich zainteresować, musisz zaoferować im wartościowe treści. Musisz tworzyć wartość. Ten najnowszy trend stworzył Content marketing.

Szczegółowy audyt

Twój serwis internetowy jest podstawą całej komunikacji online, a przez to przywiązujemy do niego największą wagę. Stronę optymalizujemy nie tylko dla wyszukiwarek, ale przede wszystkim dla wygody Twoich potencjalnych klientów.

Tworzenie treści

Tworzenie wartościowych treści (contentu) na stronę jest podstawą strategii Content marketingu. To one przyciągają odwiedzających na Twoją stronę. Każdemu klientowi gwarantujemy wysokiej jakości artykuły, infografiki oraz inne interesujące treści.

Analiza konkurencji

Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek aktywności w sieciach społecznościowych, należy przeprowadzić szczegółową analizę konkurencji lub stron o podobnej tematyce. Na podstawie tego badania określimy, co w danym segemencie rynku działa, jakie są trendy i z czego należy zrezygnować.

Koncept kreatywny

Po dokładnym zapoznaniu się z daną branżą opracujemy koncept kreatywny. Stworzymy główny pomysł i strategię całej komunikacji w sieciach społecznościowych, zarekomendujemy tematy i pomysły statusów.

Komunikacja

Na Facebooku czujemy się jak w domu. Rozumiemy język i styl komunikacji jego użytkowników. Nieustannie szukamy nowych pomysłów na interesujące statusty i materiały do udostępnienia, śledzimy ich rezultaty i dzielimy się stworzonymi treściami.

Linki

Połączenie tych usług ma zarówno pozytywny wpływ na optymalizację Twojej strony internetowej, także dzięki linkom w artykułach, którymi dzielą się użytkownicy serwisów społecznościowych (Facebook, Twitter, Google+). Te są częścią naturalnej aktywności każdej strony i dostarczając nowych odwiedzających dla danej strony docelowej.

Zawsze coś więcej

Dzięki naszym usługom i indywidualnemu podejściu do każdego projektu, współpraca między naszą firmą a klientem jest sprawna i przyjazna, co gwarantuje zadowolenie i najlepsze efekty.

Poprawa pozycji w wyszukiwarkach

Pozycje poprawi nie sama optymalizacja, ale połączenie tych działań online, które uzupełniają i wspierają się na wzajem. Marketing online jest jednym niezależnym organizmem, który przynosi najlepsze wyniki kiedy wszystkie jego części współpracują ze sobą.

Budowanie TrustBrand

Wartościowe treści na stronie internetowej świadczy o profesjonalizmie firmy oraz gwararantuje zaufanie klinetów. Twoi potencjalni klienci, na ich podstawie, wyrobią sobie obraz nie tylko Twojej marki, ale również jakości oferowanych usług.

Zwiększenie konwersji

Naszym celem jest nie tylko zachęcić użytkowników do odwiedzenia Twojej strony, ale również skłonić ich do wykonania określonego działania. Bez względu na to czy jest to wypełnienie formularza, konsultacja, czy zakup. W ten sposób anonimowi użytkownicy stają się gośćmi, ci w klientów, którzy później stają się miłośnikami Twojej marki.

Regularne raporty

Cenimy naszych klientów i dlatego, w czasie całej współpracy, aktywnie i szczerze z nimi komunikujemy się. Po każdym miesiącu współpracy przygotowujemy i przesyłamy raport zawierający informacje o aktualnym stanie i realizacji działań.

Połączenie usług

Końcowym efektem strategii jest wielokrotnie wyższa efektywność i wyniki. Ze względu na to, że jesteśmy profesjonalistami tak w SEO, jak i w komunikacji w serwisach społecznościowych, umiemy dostosować nasze wszystkie działania w celu osiągnięcia postawionego w strategii celu.

Analityka

Nie działamy po omacku, dbamy o realne efekty naszych działań. Nasi project managerzy obserwują rozwój projektu oraz planują kolejne dzianiała i narzędzia w celu osiągnięcia wyznaczonych celów.

Odpowiedzialność po obu stronach

Zrobmy wszystko co w naszej mocy, aby osiągnąć cele postawione przed Twoim projektem. Żeby jednak efekt był najlepszy musimy aktywnie współpracować. Jesteśmy partnerami.

Nasza odpowiedzialność

 • Początkowe analizy strony internetowej, treści, serwisów społecznościowych i potencjału
 • Tworzenie, dostarczanie i publikowanie ciekawych i wartościowych treści
 • Stworzenie konceptu kreatywnego
 • Przygotowanie projektów
 • Realizacja projektów graficznych
 • Odpowiadanie na pytania i komentarze w sieciach społecznościowych w terminie do 1 dnia
 • Szukanie tematów
 • Stała opieka nad Twoją stroną
 • Analizy i rozwijanie Twojego projektu
 • Regularne informowanie o stanie projektów
 • Spajanie poszczególnych działań

Twoja odpowiedzialność

 • Dostarczenie interesujących informacji i nowości nt. Twojej firmy i jej działalności
 • Aktywna komunikacja z przydzielonym project managerem
 • Implementacja rekomendacji zawartych w audycie
 • Współpraca przy budowie blogu
 • Opis grupy docelowej
 • Wskazanie tematów lub dostarczenie materiałów do opracowania artykułów

Studia przypadku


-
Studia przypadku-

Cena od 3500 zł (850€) miesięcznie

Jestem zainteresowany

Podobne usługi

SERWISY SPOŁECZNOŚCIOWE

SERWISY SPOŁECZNOŚCIOWE

Twitter, Google+, LinkedIn lub Facebook? Wybierzemy serwis społecznościowy, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim celom biznesowym i zapewnimy komunikację.
WIĘCEJ

SEO CONTENT

SEO CONTENT


My zadbamy o Twoją stronę i jej treści zgodnie ze strategią Content marketingu, a ludzie sami będą na nią wchodzić.
WIĘCEJ

FULL

Melody doskonale spaja narzędzia komunikacji online. Wytwarza harmonię naszych usług skrojoną specjalnie pod kątem Twojego biznesu.
WIĘCEJ

Nasi zadowoleni klienci

Jesteś zainteresowany?

 • Jesteś zainteresowany naszymi usługami?
 • Chciałbyś spytać o szczegóły?
 • Masz szczególne wymagania?

Skontaktuj się z nami. Opowiemy w ciągu 24 godzin.

. +48 511 142 956

Jak możemy pomóc?