Zwiększenie oglądalności

Masz problem z niską oglądalnością swojej strony? To liczba odwiedzin jest kluczem do sukcesu każdego serwisu, bez względu na jego zachowanie, ponieważ każdy odwiedzający jest Twoim potencjalnym klientem. Nie musisz jednak nad tym głowić się, jesteś pod właściwym adresem.

SEO content

Optymalizacja Twojej strony internetowej dla wyszukiwarek oraz dodawanie niezbędnych treści, które zainteresują użytkowników oraz poprawi wyniki w Google. Tym sposobem nie tylko podniesiesz naturalny ruch z wyszukiwarek, ale również poprawisz wizerunek swojej strony i marki w oczach odwiedzających.

Reklama PPC

Efektywność w dwóch słowach. Dokładnie targetowana na konkretnego klienta, a przy tym brak opłat za jej wyświetlenie czy zamieszczenie – płacisz za kliknięcie, a więc za rzeczywistych odwiedzających Twoją stronę. Sam wybierzesz jaką kwotę chcesz poświęcić na kampanię, kiedy będzie się wyświetlać i dla jakich słów kluczowych.

Analityka webowa i konsultacje

Dowiesz się, jak ludzie poruszają się po Twojej stronie, czego szukają i wykorzystasz to w celu rozwijania serwisu. Analityka webowa jest potężnym narzędziem. Będzie ona Twoim profesjonalnym pomocnikiem przy podejmowaniu decyzji o przyszłości strony internecie i ekspansji w internecie.

Zawsze coś więcej

Dzięki naszym usługom i indywidualnemu podejściu do każdego projektu, współpraca między naszą firmą a klientem jest sprawna i przyjazna, co gwarantuje zadowolenie i najlepsze efekty.

Błyskawiczny efekt

Od początku kampanii PPC i po implementacji rekomendacji wypływających z wyników analiz, odczujesz zauważalny wzrost liczby odwiedzin na swojej stronie. Za minimalną inwestycję początkową osiągniesz maksymalny efekt.

Zwiększenie oglądalności

O odwiedzalność Twojej strony zadbamy kompleksowo. Podejmiemy kroki, które nie tylko ją pobudzą, ale również utrzymają pozytywny trend. Osiągniesz większą odwiedzalność z reklam PPC, a także z naturalnych wyników wyszukiwania.

Długotrwały efekt

Długotrwały efekt zapewnią uzyskane wysokie pozycje w Google, które zagwarantujemy usługą SEO content. Dzięki stworzeniu wartościowych treści i optymalizacji ustawień Twojej strony internetowej, nasza praca będzie przynosić korzyści także po zakończeniu naszej współpracy.

Zwrot z inwestycji

Nasze usługi może Tobie pomóc nie tylko zwiększyć odwiedzalność strony internetowej. Marketing online jest jednym z najefektywniejszych i najszybszybciej rozwijających się gałęzi biznesu. Za niewielkie nakłady oferuje nieograniczone możliwości zysku.

Precyzyjne targetowanie

Dzięki wyborowi najtrafniejszych słów kluczowych i zbadaniu grupy docelowej Twojego biznesu, realizując kampanię dotrzemy bezpośrednio do potencjalnych klientów. Zaawansowane ustawienia reklamy PPC pozwalają na ustawienie wielu szczegółowych funkcji, które zagwarantują wyświetlenie reklamy tylko osobom, które są zainteresowane danym tematem.

Wyprzedzenie konkurencji

Sam najlepiej wiesz, że wyprzedzenie konkurencji może zdecydowanie wpłynąć na sukces Twojego biznesu. Większość ludzi wyszukując w Google nigdy nie kliknie na drugą stronę wyników. Czym wyższą pozycję osiągniesz, tym większą masz szansę na pozyskanie użytkownika.

Przejrzystość

Podczas całego przebiegu kampanii, jak i całego projektu będziemy regularnie informować Ciebie o jego stanie i rezultatach. Osiągniemy i przedstawimy dokładne liczby, które pokażą jak projekt rośnie i rozwija się od początku naszej współpracy.

Budowanie marki

Liczy się to, co jest w internecie. W ramach usługi SEO content będziemy tworzyć interesujące artykuły i treści na Twoją stronę. Stosując również reklamę PPC będziemy budować świadomość Twojej marki.

Przejrzysta współpraca

Wobec naszych klientów jesteśmy szczerzy i tego oczekujemy z ich strony. Twój sukces jest naszym priorytetem i nie zostanie osiągnięty bez Twojego aktywnego uczestnictwa w projekcie.

Nasza odpowiedzialność

 • Wstępne analizy strony, treści i potencjału
 • Analiza i wybór słów kluczowych
 • Dostarczanie i publikowanie interesujących i wartościowych treści
 • Stały nadzór nad stroną i kampanią
 • Analityka i rozwój Twojego projektu
 • Regularne informowanie o stanie projektów

Twoja odpowiedzialność

 • Przygotowanie komentarzy i uwag odnośnie projektu i strony
 • Współpraca przy tworzeniu blogu
 • Opis grupy docelowej
 • Określenie tematów lub propozycje tematów artykułów
 • Aktywna komunikacja z przydzielonym project managerem
 • Określenie budżetu kampanii PPC

Studia przypadku


-

 

Cena ustalana indywidualnie

Jestem zainteresowany

Podobne usługi

SEO CONTENT

SEO CONTENT


My zadbamy o Twoją stronę i jej treści zgodnie ze strategią Content marketingu, a ludzie sami będą na nią wchodzić.
WIĘCEJ

ANALITYKA I DORADZTWO

ANALITYKA I DORADZTWO


Chcesz o swoją komunikację zadbać samodzielnie, ale nie wiesz jak? Zaoferujemy Tobie kompleksowe usługi. WIĘCEJ

PPC

PPC


Reklama PPC jest targetowana dokładnie na potencjalnego klienta, a przy tym nie płacisz za jej wyświetlenie ani zamieszczenie – płacisz jedynie za kliknięcie, a więc za odwiedzających Twoją stronę.
WIĘCEJ

Nasi zadowoleni klienci

Jesteś zainteresowany?

 • Jesteś zainteresowany naszymi usługami?
 • Chciałbyś spytać o szczegóły?
 • Masz szczególne wymagania?

Skontaktuj się z nami. Opowiemy w ciągu 24 godzin.

. +48 511 142 956

Jak możemy pomóc?