MARKETING MOBILNY

Jeśli chcesz dotrzeć do jak największej liczby użytkowników internetu, planując działania marketingowe, powinieneś wziąć pod uwagę również marketing mobilny. Technologie rozwijają się coraz szybciej, a użytkownicy coraz częściej surfują po internecie przy pomocy smartfonów i tabletów.

Google AdWords

W ramach reklamy PPC możesz wykorzystać także rozwiązania mobilne. Jeśli przedstawiciele grupy docelowej Twojego biznesu chętnie korzystają ze smartfonów i tabletów, jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Usługi geolokalizacyjne

Użytkownicy technologii mobilnych często podróżują, dlatego interesująca dla nich może być możliwość podzielenia się informacją, gdzie się znajdują. Nie zapomnij także o tej grupie ludzi. Czy można odnaleźć Twoją firmę w Google maps, Google+ czy Foursquare?

Przygotowanie kampanii mobilnej

Jeśli grupa docelowa Twojego biznesu często korzysta z urządzeń mobilnych, możesz targetować swoją kompleksową kampanię marketingową właśnie na użytkowników tych technologii. VISIBILITY przygotuje sprofilowaną pod kątem Twojej firmy kampanię mobilną oraz ją zrealizuje.

SMS marketing

Jeśli chcesz dotrzeć do adresata swojej kampanii oraz sprawić, aby przeczytał Twój komunikat, rozwiązaniem może być Flash SMS, wiadomość pushup, geolokalizacja SMS lub interaktywny SMS.

Budowa wersji mobilnej lub strony responsywnej

Rzeczą istotną jest posiadanie strony internetowej wysokiej jakości, ale błędne wyświetlanie tej strony na urządzeniach mobilnych może sprawić wstyd. O potrzebie mobilnej wersji strony się już nie rozmawia, obecnie jest to oczywista i niezbędna rzecz.

Aplikacje mobilne

Wraz z rosnącą popularnością rozwiązań mobilnych, ręka w rękę idą aplikacje mobilne. Jest to droga, którą powinieneś podążać. Stworzymy dla Ciebie aplikacje dla iOS, Androida oraz aplikacje 3D czy wirtualnej rzeczywistości. Są zabawne, praktyczne i łatwo dostępne.

Zawsze coś więcej

Dzięki naszym usługom i indywidualnemu podejściu do każdego projektu, współpraca między naszą firmą a klientem jest sprawna i przyjazna, co gwarantuje zadowolenie i najlepsze efekty.

Dopasowana usługa

Cenimy uwagi naszych klientów i chętnie ich słuchamy. Staramy się spełnić ich oczekiwania w każdym aspekcie, a zakres usług dopasować do konkretnych potrzeb. Rozumiemy, że dla każdego celu lub problem potrzebne jest specyficzne rozwiązanie.

Kompleksowa usługa

Nie trać swojego drogocennego czasu na kompletowanie różnych usług. W VISIBILITY zagwarantujemy kompleksową realizację wybranych rozwiązań marketingu mobilnego – od pomysłu, przez realizację, testowanie, aż po dostarczenie lub publikację projektu.

Odpowiedzialność po obu stronach

Zrobmy wszystko co w naszej mocy, aby osiągnąć cele postawione przed Twoim projektem. Żeby jednak efekt był najlepszy musimy aktywnie współpracować. Jesteśmy partnerami.

Nasza odpowiedzialność

  • Przygotowanie projektu
  • Pomysł, rozwój i realizacja aplikacji
  • Programowanie i projekt graficzny
  • Realizacja kampanii PPC
  • Stworzenie profili w ramach usług geolokalizacyjnych

Twoja odpowiedzialność

  • Przekazanie podsawowych informacji i oczekiwań wobec projektu
  • Aktywna komunikacja z przydzielonym account managerem

Nasi zadowoleni klienci

Jesteś zainteresowany?

  • Jesteś zainteresowany naszymi usługami?
  • Chciałbyś spytać o szczegóły?
  • Masz szczególne wymagania?

Skontaktuj się z nami. Opowiemy w ciągu 24 godzin.

. +48 511 142 956

Jak możemy pomóc?