KAMPANIE I KOMUNIKACJE ONLINE

Kampania online, która przyciąga uwagę, będzie kreatywna, a także efektywna i mierzalna? Tak właśnie robimy to w VISIBILITY. W ramach komunikacji online i kampanii następujące rozwiązania.

Kompleksowe kampanie online

W VISIBILITY kompleksowo zadbamy o całą komunikację online. Od rekomendacji narzędzi online i określenia najodpowiedniejszych mediów, przez koncepcję kreatywną, aż po jej produkcję i realizację.

Online PR

Raklama zainteresuje, ale czego dowiedzą się o Tobie potencjalni klienci, jak spróbują wyszukać Twoją firmę? Nie pozostawiaj tego przypadkowi. Każdy osoba sprawdza u kogo kupuje lub z kim współpracuje. Zapewniamy pozytywny rozgłos w zgodzie z kompleksową komunikacją online.

Marketing w serwisach społecznościowych

Twitter, Google+, LinkedIn lub Facebook? Wybierzemy serwis społecznościowy, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim celom biznesowym i zapewnimy komunikację. Dostosujemy styl komunikacji i rodzaj publikowanych informacji. Różni ludzie, wymagają różnego podejścia, a to znajdziesz u nas.

Zawsze coś więcej

Dzięki naszym usługom i indywidualnemu podejściu do każdego projektu, współpraca między naszą firmą a klientem jest sprawna i przyjazna, co gwarantuje zadowolenie i najlepsze efekty.

Dostosowanie kampanii

W każdej firmie od czasu do czasu pojawiają się nowosci i zdarzenia, które należy światu oznajmić. Może potrzebujesz komunikować się z nimi i zyskać nowych klientow, albo tylko poinformować ich o nowościach i aktualnej ofercie. Kampanię online dostosujemy do Twoich aktualnych potrzeb.

Budowanie marki

Odpowiedni rozgłos zbuduje pozytywny obraz i zapewni rekomendacje odbiorców. Ludzie nie tylko zapamiętają Twoją markę dzięki naszym działaniom online, ale będą pozytywnie do niej nastawieni i lojalni. Dodatkowo, jeśli na Twojej stronie znajdą to czego szukają, dzieło jest skończone.

Jasne i mierzalne cele

W marketingu online nie koncentrujemy się tylko na pozyskiwnaiu ruchu dla Twoich stron, ale także na kompleksowej komunikacji i utrzymaniu gości. Celem jest zainteresować i następnie przekonać ich do podejmowania dalszych działań.

Doświadczenie i praktyka

Nasi specjaliści ds. komunikacji online i kampanii dokładnie wiedzą kiedy, gdzie, ale przede wszystkim jak coś powiedzieć, aby informacja ta była zrozumiana tak, jak potrzebujesz i aby został osiągnięty określony efekt.

Przejrzysta współpraca

Zrobmy wszystko co w naszej mocy, aby osiągnąć cele postawione przed Twoim projektem. Żeby jednak efekt był najlepszy musimy aktywnie współpracować.

Nasza odpowiedzialność

 • Analizy początkowe całkowitego potencjału Twojej firmy i marki
 • Koncepcja kampanii online
 • Realizacja kampanii online
 • Analiza i optymalizacja projektu
 • Regularne informowanie o stanie projektów
 • Ewaluacja kampanii

Twoja odpowiedzialność

 • Implementacja uwag
 • Opis Twojej grupy docelowej
 • Określenie tematu lub dostarczenie materiałów potrzebnych do opracowania strategii i kampanii
 • Aktywna komunikacja z przydzielonym project managerem

Podobne usługi

ONLINE PR

ONLINE PR


Raklama zainteresuje, ale czego dowiedzą się o Tobie potencjalni klienci, jak spróbują wyszukać Twoją firmę? Nie pozostawiaj tego przypadkowi.
WIĘCEJ

SERWISY SPOŁECZNOŚCIOWE

SERWISY SPOŁECZNOŚCIOWE


Twitter, Google+, LinkedIn lub Facebook? Wybierzemy serwis społecznościowy, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim celom biznesowym i zapewnimy komunikację.
WIĘCEJ

FULL

Melody doskonale spaja narzędzia komunikacji online. Wytwarza harmonię naszych usług skrojoną specjalnie pod kątem Twojego biznesu.
WIĘCEJ

Nasi zadowoleni klienci

Jesteś zainteresowany?

 • Jesteś zainteresowany naszymi usługami?
 • Chciałbyś spytać o szczegóły?
 • Masz szczególne wymagania?

Skontaktuj się z nami. Opowiemy w ciągu 24 godzin.

. +48 511 142 956

Jak możemy pomóc?