EKSPORT ZA GRANICĘ

Chociaż Polska jest stosunkowo dużym rynkiem, to warto szukać klientów również za granicą. Wejście na rynki Europy Zachodniej czy inne, daje nieograniczone możliwości. Internet jest najłatwiejszym sposobem na postawienie pierwszych kroków za granicą.

Przekażemy know-how

Wyszukiwarki, zwłaszcza Google, dają firmom ogromne możliwości szybkiego wejścia na nowe rynki. Zaletą rozwiązań Google, z wyjątkiem reklam PPC, jest to, że wszystko jest bezpłatne – trzeba tylko wiedzieć, z czego skorzystać. Przekażemy Tobie cenne know-how w zakresie ekspansji zagranicę.

Badanie wybranego rynku

Na świecie jest bardzo niewiele rynków, gdzie Google nie jest dominującą wyszukiwarką. Pomimo tego, warto sprawdzić, czy sprawdzi się w kraju, do którego próbujesz eksportować swoje produkty i usługi. Zwróć się do nas, sprawdzimy trendy i sytuację na danym rynku.

Dobór najodpowiedniejszych narzędzi

Na podstawie badań środowiska online Twojego docelowego rynku, doradzimy, które narzędzia będą najbardziej przydatne w czasie ekspansji. Określimy czy będzie to SEO, reklama PPC, online PR, komunikacja w mediach społecznościowych czy kompleksowa strategia content marketingu.

Przydatne narzędzia Google

Google udostępnia kompleksową platformę pod nazwą Think Insights with Google, gdzie znajdziesz wiele najnowszych stastystyk, danych o rynkach, użytkownika i ich zachowaniach przy zakupach online i użytkowaniu internetu oraz przydatne narzędzia porównawcze.

Google keyword tool
Z pomocą Google Keyword Tool uzyskasz informacje o miesięcznej wyszukiwalności słów kluczowych, pomysły na nowe słowa kluczowe oraz o cenie za kliknięcie reklamy PPC w systemie Google AdWords.

Google Trends
Narzędzie online Google Trends pomoże znaleźć trendy wyszukiwanych słów kluczowych, co jest wygodne głównie przy planowaniu treści na stronie internetowej, kampanii online oraz opisywaniu produktów.

Google translate
Tłumacz Google oprócz znanej wersji dla użytkowników, oferuje również automatyczne tłumaczenia reklam PPC i całych stron internetowych. Oczywiście efekt nie zawsze jest idelany, ale jeśli nie masz aktualnie możliwości profesjonalnego przetłumaczenia strony, może to być tymczasowym rozwiązaniem.

Google Analytics
Google Analytics, narzędzie służące do zbierania i analizy statystyk strony, między dziesiątkami informacji oferuje również dane nt. pochodzenia użytkowników, używanego języka, co jest istotne nie tylko przy optymalizacji strony, ale również przy planowaniu ekspansji na inne rynki.

Global market finder
Global market finder jest idealnym nadzędziem analizy potencjału w czasie ekspansji na rynki zagraniczne. Automatycznie przetłumaczy wybrane słowa kluczowe na wybrane języki oraz wyświetli ceny za kliknięcie w reklamę PPC w Google AdWords. Łatwo znajdziesz rynki, gdzie nadal można reklamować produkty w atrakcyjnych cenach.

Consumer Barometer
Na stronach projektu Consumer Barometer znajdziesz naprawdę przydatne informacje. Strona jest podzielona wg krajów i segmentów rynku. Znjadziesz tam informacje o tym, ilu Belgów kupuje elektronikę online, ile procent z nich sprawdza produkty offline i kupuje online oraz ogromne ilości innych informacji o zachowaniach użytkowników internetu w zakresie handlu i zakupów.

Odpowiedzialność po obu stronach

Zrobmy wszystko co w naszej mocy, aby osiągnąć cele postawione przed Twoim projektem. Żeby jednak efekt był najlepszy musimy aktywnie współpracować. Jesteśmy partnerami.

Nasza odpowiedzialność

  • Badania środowiska online rynku, na którym chcesz oferować produkty
  • Opracowanie planu wejścia na określony rynek
  • Doradztwo i nakierowanie przy wejściu na określony rynek
  • Regularna komunikacja i ewaluacja naszej współpracy

Twoja odpowiedzialność

  • Implementacja rekomendacji
  • Aktywna komunikacja z przydzielonym project managerem
  • Dostarczenie materiałów potrzebnych do opracowania analiz

Studia przypadku


-
Studia przypadku-

Cena ustalana indywidualnie

Jestem zainteresowany

Podobne usługi

SEO CONTENT

SEO CONTENT


My zadbamy o Twoją stronę i jej treści zgodnie ze strategią Content marketingu, a ludzie sami będą na nią wchodzić.
WIĘCEJ

PPC

PPC


Reklama PPC jest dokładnie targetowana na potencjalnego klienta, a przy tym nie płacisz za jej wyświetlenie ani umieszczenie – tylko za kliknięcie.
WIĘCEJ

FULL

Melody doskonale spaja narzędzia komunikacji online. Wytwarza harmonię naszych usług skrojoną specjalnie pod kątem Twojego biznesu.
WIĘCEJ

Nasi zadowoleni klienci

Jesteś zainteresowany?

  • Jesteś zainteresowany naszymi usługami?
  • Chciałbyś spytać o szczegóły?
  • Masz szczególne wymagania?

Skontaktuj się z nami. Opowiemy w ciągu 24 godzin.

. +48 511 142 956

Jak możemy pomóc?