Oferty pracy

10 powodów, dlaczego warto pracować w VISIBILITY

Kim jesteśmy?

VISIBILITY jest agencją marketingu internetowego. Powstaliśmy w 2009 roku i w ciągu trzech lat swojej działalności staliśmy się liderem w dziedzinie pozycjonowania na rynku słowackim, a te osiągnięcia uzupełniamy naszymi usługami kreatywnymi online (creativity by VISIBILITY), online PR oraz zarządzania reputacją. Blisko współpracujemy z jedną z największych agencji PR na Słowacji Dynamic Relations. Posiadamy oddział w Pradze, w Czechach. Jesteśmy jedną z firm założycielskich Stowarzyszenia Agencji Marketingu Internetowego (ADMA).

Co robimy?

Oferujemy następujące usługi:

Nasz zespół

VISIBILITY tworzy młody, ale już doświadczony kolektyw. Założycielami firmy są Juraj Sasko i Rado Rohal, uznani i cenieni profesjonaliści w dziedzinie marketingu online na Słowacji. Wszyscy członkowie naszego zespołu regularnie podnoszą swoje kwalifikacje podążając za aktualnymi zmianami i trendami w zakresie marketingu internetowego. Jeśli orientujesz się w SEO i marketingu online, możesz pochwalić się osiągnięciami oraz nadal chcesz rozwijać się, VISIBILITY jest właściwą agencją dla Ciebie.

Nasze biuro

[nggallery id=1]

Kogo szukamy?

Obecnie nie poszukujemy pracowników, ale jeśli pomimo tego sądzisz, że pasujesz do naszego zespołu to wypełnij formularz: